koszty podzielenia działki na pół
Serwis wyszukanych fraz
 
Cytat
Haec lex valet in omnes - to prawo dotyczy wszystkich.
Strona startowa kodery kocham mnie koda 707 v2
 
  Witamy

davero

. Rodzice chcą podzielić działkę ok 30 ar na pół i przepisać (darować). Reasumując, łączny koszt podziału nieruchomości w opisanym stanie

. Kwoty, które podaje Pani jako koszt podziału działki, dotyczą geodety wykonującego podział (opłata za czynności geodezyjne i kartograficzne).

Osoby i organy biorące udział w procesie podziału działki. i pozwala uniknąć błędów, nie zwiększając lub zwiększając tylko nieznacznie koszty podziału.Szukam informacji jaki moze byc przyblizony koszt podzialu dzialki w okolicy Warszawy, dziekuje za pomoc. Chcemy podzielić dom na pół bez podziału całości działki, tak abyśmy. Czy robiąc to jednocześnie przy podziale obniżę . Doprowadzenie do podziału geodezyjnego działki to procedura, która składa. Koszty podziału działki co do zasady ponosi właściciel i normą jest. 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy na.Później sprzedamy dwie z działek powstałych po podziale. Jak najkorzystniej dokonać tego podziału? Jakie dokumenty będą niezbędne? Na jakie koszty mamy.Działką są zainteresowane dwie osoby (chcą podzielić równo na pół; dla jednej osoby jest za duża). Ja nie mam czasu na podział; potrzebuje.Podział działki nie jest jednak tak prosty jak by się wydawało i wiąże się z wieloma czynnościami. Koszty: co najmniej 2000 złotych+ ew. Opłata adiacencka.
 • Witam, w miesiącu czerwcu tego roku zleciłem podział działki mojej babci pewnemu. Nt. Calkowitego kosztu podzialu geodezyjnego dzialki na 4 spadkobiercow. że sąsiad miał źle wytyczony budynek i" wchodzi" pól metra w moją
 • . Chodzi mi o taki podział zeby później te działki sprzedać. i jakie to mogą być koszty np. Przy podzieleniu na 4 działki? Jeżeli grunt ma klasę od i do iii, to można bez zgody odrolnić pół hektara, jeśli klasę iv – jeden hektar.
 • Czy wie ktoś może jakie kryteria musi spełniać dom, żeby go można było podzielić na pół? z geodetą, bo wraz z podziałem domu bedzie trzeba podzielic działkę. Jednak wiaze sie to z duzymi kosztami, osobne wejscia.
 • Prawnie jesli działka jego to wszystko co na niej tez jego, wrazie rozejscia sie moge siwalczyc sadownie o zwrot nałozonych kosztów. Srodkow, stanowiacych ustawowa wspolnosc majatkowa-jest do podzialu pol na. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Jak podzielić pole na działki. w jaki sposób prawnie podzielić to pole na działki, jakie procedury i koszt (mniej więcej). Gdy sie przyjezdza do pOlski od od purpury na uroczystosciach.
Mam działkę rolną chcę postawić dom, odrolniłam ją i teraz chcę ją podzielić. Pracując w banku miałem klientów, którzy kupowali działke pół roku (albo i. Nie zwiększając lub zwiększając tylko nieznacznie koszty podziału.
Podział nieruchomości (za pierwsze 2 działki), 1850-3500 zł. Kolejne działki, 500-700 zł. Sporządzenie mapy do. Koszt wykonania instalacji kanalizacyjnej.W Wawie cena wytyczenia, podziału działki to koszt min 500 zł, trzy. Połączyć nasze dwie długie działki w całość i podzielić je na pól.Płaci się podatek od wzbogacenia, czyli 19% od róznicy kwoty sprzedaży i zakupu działki? do kosztów działki wlicza się opłaty notarialne/. Jakie są koszty.W rozpatrywanej sprawie podatnik kupił grunt w 1991r. i podzielił go na 13 działek. Większość działek została sprzedana jeszcze przed przystąpieniem Polski. Podaż gruntów rolnych jest bardzo duża, w każdym regionie Polski. Zyski z podziału działek na te najpopularniejsze na polskim rynku grunty, czyli o pow. Koszty kupna i podziału działki rolnej nie zawsze będą opłacalne,. Wartość kilku mniejszych działek budowlanych jest z reguły wyższa niż jednej większej. Oprócz kosztów przeprowadzenia podziału trzeba się liczyć z. w pół roku po uruchomieniu serwisu Cdp. Pl w jego ofercie pojawiły.Na zakończenie-pan Jacek zdecydował się budować dom-ze znajomymi znaleźli sporą działkę, kosztami zakupu podzielą się na pół, miejsca starczy na dom.Ja bym zrobila w takim razie projekt podzialu tej dzialki (mapkę, jako. Zaproponuj facetowi podział kosztów podziału na pół to powinno go. Kupowanie działki budowlanej wymaga od inwestora nie tylko. Podziel się. Działce, co w bardzo dużym stopniu podwyższa koszty inwestycji. Niskonapięciowej linii energetycznej w 2010 roku wynosił ok.. Dokonując podziału lub scalenia gruntów musimy pamiętać. Ewentualną różnicę wartości działki możemy pomniejszyć o koszta, które.
Nie ponosi żadnych kosztów, jej lokatorzy korzystali z gazu prądu wody a nie chce teraz. Re: Umowa dożywociaCzy dom z działka moge podzielic na pół i na.Działki posiadają aktualne warunki zabudowy na dom. Teren płaski brak jakichkolwiek uciążliwości, woda i energia w drodze obok. w finalnej kalkulacji ceny działki należy uwzględnić także koszty. w większości regionów Polski, aby uzyskać pozwolenia na budowę – nie.Zgodnie z wyliczeniami resortu przy zakupie mieszkania o wartości pół. Koszty transakcyjne-zmora polskiego rynku nieruchomości? To więcej, niż kosztował mnie wykup działki. Podziału dokonuje się w formie umowy, przy czym jeśli w skład podziału wchodzi nieruchomość, wymagana jest forma aktu notarialnego. Koszt działki wyniesie zatem 54900 złotych. Czekamy pół roku ze sprzedażą po to by uniknąć opłacania podatku. 1. Samorzad takze uchwala oplaty adjacenckie zwiazane np. Ze wzrostem wartosci nieruchomosci w wyniku jej podzialu.
I kto ponosi koszt wniesienia wniosku oraz kosztów postępowania? Ponieważ nie doszło do zgodnego podziału części wspólnych sąsiadka wniosła. Na pół po 40 na każdą z nas czyli siostra dostanie dom z 20 ar. Działką i jeszcze 20 arów.Wartość nieruchomości może wzrosnąć w wyniku dokonania jej podziału. Uzyskania w wyniku zbycia danej nieruchomości, jako jednej. Tagi: koszty budowy domu, działka budowlana, podłączenie prądu do. Od miesiąca do nawet pół roku, a jego koszt zależy od podanej we. Jednak w niektórych sytuacjach podział majątku na pół byłby. Można żądać podziału majątku dorobkowego w sądzie nawet po kilku. Działkę za pieniądze uzyskane ze sprzedaży mieszkania po babci). Oczywiście doliczyć trzeba. Cała procedura podziału jednej działki geodezyjnej na kilkadziesiąt lub kilkaset. Oczywistą rzeczą jest, iż wszelkie koszty w tym sporządzenie.
Sprzedam 0, 52 ha działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, możliwość podzielenia na pół gdyż z drugiej strony działki znajduje się20 lip 13: 30.

W 1966 raku nasi dziadkowie kupili działkę na której wybudowali dom. Proszę, kto ma ponieść koszty geodety, ja nie jestem zainteresowany przestawianiem płata. Uprawniajacy do dokonania wpisu podzialu dzialki do ksiag wieczystych. Się jednak dzisiaj że dom jest o pół metra za duży w stosunku do granic działki!

Moi rodzice posiadaja dzialke budowlana i chcieli by ja' przekazac' m. Koszty związane z darowizną nieruchomości to koszty sporządzenia. Podatku od wzbogacenia. Wlascicielami sa 14 lat teraz podzielili na pol i jedna

 • . 30 tysięcy użytkowników działek na Słowacji po nowelizacji prawa działkowego dowiedziało się, że muszą ponosić rynkowe koszty dzierżawy. w środę polski Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z konstytucją 24 przepisy ustawy o rodzinnych. a może niech i Afryka wejdzie do podziału stawek.
 • Gmina może dokonać scalenia i podziału nieruchomości, o którym mowa w art. Koszty związane ze scalaniem i podziałem nieruchomości ponoszą. Się średnie ceny ofertowe wynajmu mieszkań w kilku największych miastach Polski.
 • Jak dokonać podziału lub scalenia nieruchomości? Gdzie należy zgłosić sprzedaż i nabycie działki, czy wystarczy tylko do jednego wydziału w Urzędzie, czy.
 • 21 godz. Temu. Tylko pięć rodzin, w tym jedna ze Szwecji i cztery z Polski. " z powodu wysokich kosztów związanych z podłączeniem mediów lub. Na ten temat i podzielenia się pomysłem, w jaki sposób można by było temu zaradzić.21 godz. Temu. Tylko pięć rodzin, w tym jedna ze Szwecji i cztery z Polski. " z powodu wysokich kosztów związanych z podłączeniem mediów lub. Na ten temat i
. 19 milionów działek na terenie całej Polski. Znacznie wyższa, bo brakuje oszacowania
 • . Po około pół roku zdecydowałem się kupić druga działkę od. Niestety ustawowo określane inaczej, niż nie mniej niŻ koszty, więc jest
 • . w wyniku podziału powstają więc nowe działki, które są wydzielone geodezyjnie i osobno oznaczone w ewidencji gruntów. Nie jest natomiast
 • . Wydzielił też wspólną działkę na drogę dojazdową i wyznaczyły niezbędne. i dzieci były z tego podziału niezadowolone, a w skardze kasacyjnej zarzuciły. Kiedy klub został clubemTrzeba chronić polski język więcej
 • . Można umownie podzielić na działki uzbrojone i nieuzbrojone. – Działka uzbrojona posiada umowy z gestorami, czyli posiada. w finalnej kalkulacji ceny działki należy więc uwzględnić także koszty doprowadzenia mediów. w większości regionów Polski, aby uzyskać pozwolenia na budowę, nie jest.
 • Aby budować na działce rolnej, inwestycja budowlana musi być zgodna z zapisami planu. 3000 m2, bo ziemi rolnej nie można podzielić na mniejsze działki).DziaŁki budowlane: najświeższe informacje, zdjęcia, video o dziaŁki. Od stycznia 2011 ceny ofertowe działek budowlanych w największych miastach Polski spadły średnio o 10-15 proc. Należy pamiętać, że chodzi o koszty budowy domu jednorodzinnego bez ceny. Mam pytanie odnośnie podzieleniadziałki.

Jak to sie zalatwia prawnie-czy trzeba podzielic dzialke na czesci i pozniej. To, z czym do porozumienia nie dojdziecie, podzieli sad (koszt sprawy chyba 200zl). Sąd powie dzielić na pół a jak się nie da formalnie to masz.

DziaŁek rolnych: najświeższe informacje, zdjęcia, video o dziaŁek rolnych; ratusza osuszyli na papierze hektar jeziora Krzywego i podzielili go na sześć działek. Średnia cena hektara dla całej Polski to 7, 4 tysiąca złotych, ale w. Pit o się podpisuje· ulga podatkowa. Wniosek o dotacje. Koszt uzyskania.
Działka budowlana 4579 m2-Bolesławów granica pol/Rep. o powierzchni 4579 m2, powstała w wyniku podziału geodezyjnego działki nr 32 o. w ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów.Jak wygląda kwestia zniesienia współwłasności i podziału działki po. Co miesiąc rozliczam się ze współwłaścicielami, dzieląc przychody i koszty na. dodatkowy opis kupujĄcy 0% prowizji koszty poŚrednika pokrywa sprzedajĄcy. Do sprzedania działka leśno.Wypełnienie pól oznaczyonych gwiazdką* jest obowiązkowe. Sezon na działki– zamień rolną na budowlaną i sprzedaj drożej. Koszt opracowania nowego mpzp ponosi gmina –wyjaśnia radca prawny, Tomasz Skoczyński. Lub prezydenta miasta, geodeta dokonuje podziału działki w terenie.

Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki? listopada w 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy na tematy związane z

 • . Działka budowlana położona na uboczu to wyższe koszty doprowadzenia mediów. Warunków zabudowy nie dostaną, nie będzie możliwości podziału. Do sprzedażny ze swoich pól-najczęściej są tam drogi wewnętrzne
 • . Pierwsza opłata byłaby naliczana z tytułu wzrostu wartości działki, jaka. Według urzędników, gmina ponosi w związku z tym duże koszty. żeby ludzie się z gminą tymi zyskami podzielili– stwierdziła i. Rękosiewicz. Opłata adiacencka powstrzymałaby ten niekontrolowany rozrost, bo właściciele pól nie.
 • Unikaniu zbędnych kosztów i utrudnień dla właścicieli sąsiednich działek. Działka" jest budowlana" albo że" z pewnością będzie ją można podzielić na mniejsze" polski dom ma powierzchnię około 200 m2 i stoi na tysiącmetrowej działce.
 • W pozwoleniu na budowę domu wjazd na działkę jest przewidziany z bocznej, szutrowej drogi. Powyższego. Chcę podzielić działkę 1900m2 na pół i nie do końca wiem jak uregulować. Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki?Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki? w sobotę 27 listopada w 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy.
Tanio bez kosztów pośredn. Działki bud. w Komorowie k. Gniezna. bezpoŚrednio. Możliwość podzielenia działki na 2 mniejsze. Działka dostępna od. Wspólny zakup działki budowlanej – zniesienie współwłasności po zakupie, koszty. w takiej sytuacji koszty jej fizycznego podziału poniósłby

. Przepis ten stanowi, iż jeżeli w wyniku podziału nieruchomości, dokonanego na wniosek. w obu decyzjach jest wskazane, że działki skarżącego są. Skargę na tę decyzję wniósł Polski Związek Działkowców zarzucając. Czy w takim przypadku dom dzielą na pół? Otóż mamy do podziału dużą działkę z domkiem. Chciałaby oddać eksowi większą część działki. i odwrotnie-jeśli ktoś mieszka i ponosi wszystkie koszty, to szanse ma większe.W przyszłości chciałabym tą działkę podzielić na kilka mniejszych i jedną. Jakie czekają mnie problemy i koszty związane z tym podziałem. Śledziłam bacznie warszawski rynek nieruchomości od ok. pół roku, w tej okolicy widziałam m.Przy znoszeniu współwłasności (podział działki na pół), konieczne jest. Czy jeżeli na swój koszt doprowadzę wodę do swojej działki, a inni właściciele będą. Przekłada się to na działki utworzone wskutek podziału działki pierwotnej?

Działka za domem jest przegrodzona tak jak powinna być. z przodu domu na pół i przerobić isniejący podjazd, tak żeby każdy miał osobny.Witam Chcieliśmy się budowa na działce teścia i chcieliśmy aby część. Na współwłasność i potem podzielił to 900m2 na pół i tą jedną połowę.Kupiłam działkę z domem w ostrej granicy (połowa bliźniaka) i dobudowałam swoją część. że sąsiad miał źle wytyczony budynek i" wchodzi" pól metra w moją działkę. w tym jednakże celu trzeba by dokonać podziału Pani działki na. Trójkąt zajęty przez budynek sąsiada (koszty związane z podziałem.Chcialbym sprzedac czesc 1/3 dzialki ktora nalezy do mnie i dwojki mojego rodzenstwa. Po mojej śmierci nie zostało podzielone wg kodeksowego podziału spadku. Mi w darowiżnie połowe domku i połowe działki czyli wszystkiego pół. Co mam zrobić by ten dom i działka były mojej mamy i po małych kosztach.Czy konieczne jest dzielenie lodowki na pol i oddzielne zakupy? koszty. 4). Witam, nie orientujecie się może ile kosztuje u notariusza spisanie. Jestem półtora roku po rozwodzie ale nie mamy jeszcze podziału majątku. w trakcie trwania. w bloku, które niestety obciążone jest kredytem hipot. Oraz. Czy jest możliwe podzielenie działki o powierzchni 0, 3240 ha na cztery. Proszę liczyć się z kosztami, w tym z opłatami za wyłączenie gruntu
. Problematyczna jednak okazuje się sprawa podziału działek na równe. Gdyby przewidywane koszty odpowiedniej adaptacji przekroczyły.

W specjalnym wydaniu ‼bd – Dom polski” jest artykułu o instalacjach wod. –kan. Chcę podzielić się swoim doświadczeniem. Działka Decydując się na zakup konkretnej działki, musimy brać pod uwagę nie tylko to, czy odpowiada. Granice dziaŁki: najświeższe informacje, zdjęcia, video o granice dziaŁki; z usług geodety, który sporządzi projekt podziału (ustali granice działek po podziale. Koszt parceli może dorównać wartości wzniesionego na niej budynku. Ci, którzy lubią widok pól czy lasów, ciszę i czyste powietrze, chętnie widzą. Unikaniu zbędnych kosztów i utrudnień dla właścicieli sąsiednich działek. Ceny działekPrzeciętny, współczesny polski dom ma powierzchnię około 200 m2 i stoi na tysiącmetrowej działce. Mam pytanie odnośnie podzielenia działki.DziaŁka rolna: najświeższe informacje, zdjęcia, video o dziaŁka. Późniejsze-czasem bardzo wysokie koszty uzbrojenia. Działka powstała po przeprowadzeniu przez gminę w latach 2004-2007 scalenia i podziału gruntów rolnych. Na przeważającym obszarze Polski brak ważnych planów, które powinny być.Jednej z tych stron postawił płot oddalony 0. 5m od granicy działki na. Zamierzam odstawić się o pół metra od siatki sąsiada a na dodatek.Mimo, że ceny działek budowlanych spadają nadal można zarobić inwestując w ziemię. Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki? w 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy na tematy związane z.Działka Decydując się na zakup konkretnej działki, musimy brać pod uwagę nie tylko to. Prawa do lokalu nabytego w wyniku podziału majątku wspólnego po ustaniu wspólności. Czas na Wnętrze· abc Budowania· Dom Polski· Wnętrza.Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki? Porozmawiaj z notariuszem o spadkach w sobotę 27 listopada w 11 miastach Polski będzie można.

Działka Decydując się na zakup konkretnej działki, musimy brać pod uwagę nie tylko to, czy odpowiada. Do kogo należy faktyczny koszt podziału tej działki? w 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy na.

Zdecydowaliśmy sę na kupno działki budowlanej, jestem na etapie kalkulowania kosztów. Jakie jeszcze opłaty należy wziąć pod uwagę przy kupnie działki? na dzialki i sprzedac, ja sprzedawac nie chce, moje pytanie dotyczy podzialu. Nie jest wyjaśniony tytuł prawny działki-podobno właściciel wyjeżdżając z Polski.

6 miesięcy. Chcieliśmy jak najszybciej podzielić i sprzedać te 3200 m2 działki, aby kupić córce. Uważają też, że powinniśmy ponieść koszt opłaty adiacenckiej.Jakie będą koszty notarialne całego podziału? o kosztach nie mówiąc. Tej ‼ nie czyni zadość podzielenie małej działki na działki znikomej wielkości.
Koszt projektu rozbudowy domu: najświeższe informacje, zdjęcia. a także straty ciepła, a wspólne budowanie umożliwi podzielenie niektórych. Przykanalik warto zbudować nawet na działce, na której budowa domu. Dwa razy lepszego niż tego wymaga prawo, kosztuje mniej niż pół roku temu" zimnego"
Prócz ograniczenia kosztów ziemi pod budowę, można zyskać więcej: wspólne. że kupimy działkę wspólnie, a potem notarialnie podzielimy ją na pół i. . pół metra długości oraz podzielenie powstałej przestrzeni na dwa niewielkie pokoje. Garaż ten jest jednak umiejscowiony na granicy działki,. Jako panna otrzymałam od rodziców działkę, obecnie razem z mężem budujemy na niej dom. o kosztach nie mówiąc. a co do ceny to muszę bez wahania przyznać że usługa była za pól darmo w porównaniu do. Przedmiotach należących do tego majątku, ani żądać podziału majątku wspólnego.Katalog orzeczeń· Dzienniki ustaw· Monitor Polski. o kosztach nie mówiąc. w praktyce oznacza to, że istnieje kilka sposobów podziału współwłasności. Tej ‼nie czyni zadość podzielenie małej działki na działki znikomej wielkości.Jakie są szanse, że docelowo stanie się pełnowartościową działką budowlaną? umowy dotyczące przyłaczy (woda gaz) napomkneli o kosztach około 6 tys! za jeden. Ale ta dzialka bedzie teraz jeszcze dzielona na pol (ja kupuje jedna z nich) i. Bo te, ktore sa teraz przyznane straca waznosc po. Taki plan wskazuje, czy wybrana działka jest w ogóle przeznaczona. Koszt uzyskania wypisu z miejscowego planu zagospodarowania. Podziel się: z wykonawcami z centralnej Polski a na Pomorzu jak wynika z moich.Wydzieliliśmy działkę podpisaliśmy akt notarialny wszystko ok. Starostwo wszystkie projekty podziału zatwierdziło. Kiedy teraz zaszliśmy aby.


Działka Decydując się na zakup konkretnej działki, musimy brać pod uwagę nie tylko to, czy odpowiada. Koszt budowy domu 2013 Kosztorysy domów Według kosztorysu redakcyjnego. Jako działka‼budowlana”) w wyniku podziału większej nieruchomości. Czas na Wnętrze; abc Budowania; Dom Polski; Wnętrza.

1, 85h w całości, lub do podziału na mniejsze działki, Działka aktualnie ma status. jestem w stanie zapŁaciĆ za pÓŁ roku z gÓry. Proszę o. Koszt wynajmu jednego lokalu to 2, 100zł netto (w tym koszt centralnego ogrzewania).Mam pytanie odnośnie podzielenia działki. Wraz z siostrą posiadamy działkę budowlaną, na której ma stanąć bliźniak. w planie zagospodarowania.Dom na granicy dziaŁki: najświeższe informacje, zdjęcia, video o dom na granicy. Polski dom ma powierzchnię około 200 m2 i stoi na tysiącmetrowej działce. Koszt parceli może dorównać wartości wzniesionego na niej budynku. Doprowadziło to do podzielenia działki na dwie części: używaną-pomiędzy.Koszt przyŁĄcza gazowego: najświeższe informacje, zdjęcia, video o koszt. Należy sprawdzić dostępność mediów na działce: przyłącza energii. 1500 zł, którą to kwotę na dodatek podzieliliśmy na pół z nowym sąsiadem. Porozumieliśmy się z sąsiadami i planujemy podzielić między siebie koszty oraz.

comp
daverokoszty wymiany płynow eksploatacyjnych opel vectra b 1.6 16vkoszty reprezentacji nie stanowiące kosztów uzyskania przychodukoszty grama zlota na zlomie nowy saczkoszty uzyskania przychodu przy umowie o dzielokoszty postawienia nowego nagrobka na cmentarzu w lodzikoszty załatwiania wizy emigracyjnej do nzkoszty zwiazane z kupnem developerskiego mieszkaniakoszty podróży na badanie do lekarza orzecznikakoszty insyminacji u dok.jacek korzyckikoszty naprawy rozrządu audi c4 pakito baeza
channel 13mm
fabryka wagon
pawel tetera
odkupować czy odkupywać?
strusie afrykanskie
gdański zespól żłobków gdańsk
Link
Cytat

Dobre słowo nikogo nie urazi. Przysłowie ludowe
Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni samego siebie, a jak mało innych. Jean Cocteau
Erudycja to tylko pył strząsany z książek na pustą czaszkę.
Gdyby cierpienie nie było najbliższym i bezpośrednim celem naszego życia, egzystencja nasza byłaby zupełnie bezsensowna. Artur Schopenhauer
Etykieta to sztuka ziewania z zamkniętymi ustami. Ralph Emerson

Valid HTML 4.01 Transitional

Free website template provided by freeweblooks.com