kosiarka spalinowa po zapaleniu gaśnie
Serwis wyszukanych fraz
 
Cytat
Haec lex valet in omnes - to prawo dotyczy wszystkich.
Strona startowa kodery kocham mnie koda 707 v2
 
  Witamy

davero

Wszystko o Pilarka spalinowa Oleo mac 941-gaśnie po odpaleniu. Witam mam problem z piłą Oleo mac 941. Od pewnego czasu piły nie.

Wszystko o Pilarka spalinowa Kinzo, gaśnie po dodaniu gazu. WitamMam problem z piłą spalinową, otóż jak odpalam to wszystko jest ok, ale jak. Kosaspalinowa Sabre s25 muli i gaśnie po dodaniu gazu (2).Zobacz pełny opis i prezentację nac Kosa spalinowa dwusuwowa cg 260b. Podpompojcie paliwo ssanie i max gaz-za pierwszym razem zapali na 100%:. Gazeta. Pl Forum Dom Kosiarki i kosy Problem z kosiarką spalinową. i gaśnie a ponowne odpalenie jej przynosi rezultaty po 15 minutach.Chcialem zaczac kosic dzisiejszego pieknego poranka juz 3 koszenie w tym roku i kosiarka odpala i zaraz gasnie co sie mogło stac a w tym.Jakiś czas temu sprawiłem sobie używaną kosiarkę spalinową i mam z nią. Ale gaśnie, po zalaniu paliwa do otworu świecy usiłuje zapalić ale gaśnie, nie.To moja pierwsza kosa spalinowa więc nie mam za bardzo porównania. Kosa godna uwagi pierszy rozruch w domu zalałem mieszanką i zapaliła od razu bez zadnych przeszkud szkoda ze. Kosa po 30 minutach koszenia zaczęła gasnąć. Czy posiada ktoś z Was kosiarkę spalinową firmy nac? nawet nazwy producenta to. Zapaliła się pierwsza czerowna lampka; kilka urządzeń. 2 (w skali szkolnej) Po wypaleniu ok 5 baków silnik gaśnie gdy się rozgrzeje.

Kosiarka spalinowa z napedem: na stronie aukcji pisali, że niby coś jest z silnikiem bo często gaśnie i. Mamy kosiarke Solo na silniku B& s, dziala już kupe lat i jedynie linka do zapalania była wymieniana bo sie przetarla.

To moja pierwsza kosa spalinowa więc nie mam za bardzo porównania. Było wszystko w porządku oprócz tego że wykaszarka zarówno przy zimnym silniku, jak i ciepłym zapala z trudem. Wykaszarka zaczęła przerywać pracę i gasnąć.


To jest raczej podkaszarka spalinowa a nie kosa więc jest do lekkiej pracy a nie orki. Generalnie dobra, ale po dwóch sezonach gaśnie na wolnych obrotach.


A gdy już uda się go uruchomić, to nierówno pracuje i gaśnie? Na przegląd spalinowej pilarki łańcuchowej, podkaszarki, kosy spalinowej składa się:Kosa spalinowa pnbc 415-2t harder Opinie-Kosy spalinowe w sklepach Leroy Merlin. łatwy montaż, od razu nie chciała odpalić ale w końcu zapaliła. Co do samej kosy, bez ssania gaśnie, po skoszeniu ok2ooom2 musiałem na.

Kosa spalinowa pnbc 260-1t harder Opinie-Kosy spalinowe w sklepach. Jak silnik się rozgrzeje to po puszczeniu gazu gasnie i zeby odpalic trzeba. Nie stało tylko się rozkręcił, spokojnie skręciłem i dalej sobie kosiłem/zapala tak. Kosiarka spalinowa Partner p 53-550 cm. Opinia o. Łatwo odpala, nie gaśnie nawet przy dość wysokiej trawie. Po zimie zapaliła bez problemu. Plusy: brak.Po odpaleniu działa 1-2min i gaśnie następnie nie można go już. Więc można popytać w serwisach sprzętu spalinowego typu kosiarki czy coś.Wszystko o Kosiarka dymi podczas uruchomienia Silnik B& s-Nie wiem co. Tylko mi dał inne jakiś mineralny wlałem go i zapalam z kosiarki (chłodnicy wylotem i. Kosiarka spalinowa BRIGGS& stratton 3, 5 hp gasnie (3).Wszystko o Pilarka spalinowa Forest f-3840, gaśnie po dodaniu gazu. Witam. Odpala normalnie lecz po niewielkim dodaniu gazu gaśnie jakby coś ją dławiło. Kosa spalinowa Sabre s25 muli i gaśnie po dodaniu gazu (2).Czy ktoś wie jak oczyścić gaźnik w kosiarce spalinowej bbm 51 s-ohv. Zapalić, ale pochodzi trochę chyba na paliwie w gaźniku i. Kosa została naprawiona, wymieniono cewkę i po sprawdzeniu czy gaśnie-gasła. Historia zatacza koło, gdyż 28 kwietnia chciałem sprawdzić.

Wszystko o Fiat Punto 1. 2-2003 Gaśnie po kilku minutach zapala-Witam. Kosa spalinowa oleo mac 740 t Gaśnie po kilku minutach (12).

Wszystko o Kosiarka spalinowa firmy nac pluje olejem przez filtr i traci moc-Witam. Jestem posiadaczem kosiarki spalinowej firmy nac.

Po odpaleniu kosiarki na wolnych obrotach lekko chwieje kosiarka a na. Mi odpala za 1 razem i nie ma problemów że mi gaśnie albo coś.
Posiadam kosiarkę mtd z silnikiem honda gcv 160e. Od jakiegoś. Gdy zmienię położenie na" WOLNO" silnik gaśnie. Do tego. 15, 5 km (4) Kosiarkaspalinowa honda 4, 5 km po rozgrzaniu niskie falujące obroty (1). Kosa spalinowa Oleo mac 735t-po rozgrzaniu gaśnie. 3) Pilarka spalinowa Oleo mac 941-gaśnie po odpaleniu. 30) Pilarka Oleo Mac 940c.

Wszystko o Kosiarka chce mi urwać rękę-Mam problem z kosiarką Viking mb-410. Potem pochodzi chwile gasnie, i juz goracej sie zapalic nie da. Jak mam założyć sznurek do odpalania w kosiarce spalinowej bo mi się.

 • Problem z kosiarką j. w. Polega na tym, że w czasie odpalania a ostatnio także w trakcie pracy/jazdy silnik nagle gaśnie i pojawia się sygnał.
 • Inne Silniki, Kosa spalinowa demon rg 430-
 • Od jakiegoś czasu planuję kupić kosiarkę spalinową, do tej pory miałem do czynienia. Witam ostatnio gdy zapaliłem swoją kosiarkę (traktorek 12hp silnik Briggs& Stratton 4t). Ściskając do siebie te dwie dziwgienki, kosiarka gaśnie.Mam traktork mtd 12km, otóz jak jest zimny to zapala od pierwszego obrotu. 12. 11. 12, 15: 42 Kosiarka spalinowa do pow 500m (5) larenata.
 • Kosy spalinowe, podkaszarki-Kosa spalinowa agroma red devil. Na obroty po dolaniu oleju do mieszanki zapala za pierwszym razem kopci ale. TrOche paliwa i nie gasnie i dobrze dziala lez jeszcze dymi przy nastepnym.
 • Może w zimie była odpalana kosiarka celem" przepalenia" czego nie powinno się robić. 19: 25 Temat: Kosiarka gaśnie po chwili, pomaga dmuchanie w bak. Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 smdw. Pali bez wysiłku (dziecko mogło by zapalić ją) i oleju niebierze nic.
 • Mam kosiarkę Alko z silnikiem B& s Seria 675. Przycisk pompki 3x, kosiarka odpala na ok 4sek i tak kilka razy zanim kosiarka przestanie gasnąć. Przy koszeniu niskiej trawy kosiarka strasznie sie meczy. Elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki, Kosiarki spalinowe Honda, odsniezarki traktorki.Problemy z silnikami-Kosiarka pracuje tylko na ssaniu. Jeżeli gaśnie na wolnych obrotach, a na roboczych ma nieregularną pracę to winę.
A zas jak juz zapali i zostawie ja by pochodzila to po paru minutach 3-6 sama gasnie. i by ja po raz kolejny zapalic zas musze sie naszarpac. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki. Kosiarka chodzi jak nówka (ma 4 sezon), ale gorzej odpala i po wjechaniu na trawę po kilku metrach gaśnie i nie chce już odpalić. Skręcasz i palisz maszyne jak zapali zostaw na średnichobrotach na 20min i zobacz jak potem pali. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe.
Kosiarka Partnera silnik B& s 625 (przebieg ok 10-11 koszen po ok 1, 5-2 tys m2) Dzisiaj po 2h. Odpalanie silnika dwusuwowego kosy spalinowej. Po rozgrzaniu silnika, zapala się kontrolka awarii, po ponownym uruchomieniu gaśnie.


Pomóżcie! nie wiem jaką piłę spalinową kupić mężowi na urodziny! mogę. Wogóle zapalić, albo po kilkuminutowej pracy spada z obrotów i gaśnie. Kosa chodzi a stacja benzynowa jakoś tak upadła skąd brałem: lol: Kupiłem nową kosiarkę już uszkodzoną. Nie znając się na rzeczy użytkowałem kosiarkę z. Jak zaleje się z góry do gaźnika to zapali wejdzie w obroty i gaśnie.
Jakby nie było za tą cenę kosa warta uwagi. Osobiście następnym razem. Kosiarkę się n początku skręca, jest specjalna część do tarczy. Czy opinia była dla.Wszystko o Fiat Punto 1. 2-2003 Gaśnie po kilku minutach zapala-Witam. Kosa spalinowa oleo mac 740 t Gaśnie po kilku minutach (12).Wszystko o Kosiarka spalinowa firmy nac pluje olejem przez filtr i traci moc-Witam. Jestem posiadaczem kosiarki spalinowej firmy nac.Posiadam kosiarkę mtd z silnikiem honda gcv 160e. Od jakiegoś. Gdy zmienię położenie na" WOLNO" silnik gaśnie. Do tego. 15, 5 km (4) Kosiarkaspalinowa honda 4, 5 km po rozgrzaniu niskie falujące obroty (1).Kosa spalinowa Oleo mac 735t-po rozgrzaniu gaśnie. 3) Pilarka spalinowa Oleo mac 941-gaśnie po odpaleniu. 30) Pilarka Oleo Mac 940c.
Wszystko o Kosiarka chce mi urwać rękę-Mam problem z kosiarką Viking mb-410. Potem pochodzi chwile gasnie, i juz goracej sie zapalic nie da. Jak mam założyć sznurek do odpalania w kosiarce spalinowej bo mi się.Problem z kosiarką j. w. Polega na tym, że w czasie odpalania a ostatnio także w trakcie pracy/jazdy silnik nagle gaśnie i pojawia się sygnał.Inne Silniki, Kosa spalinowa demon rg 430- Po wyczyszczeniu jej kosiarka zapala i cały cykl się zaczyna od nowa czyli: koszenie przez 2 minuty kosiarka gaśnie czyszczenie świecy i tak.

Od jakiegoś czasu planuję kupić kosiarkę spalinową, do tej pory miałem do czynienia. Witam ostatnio gdy zapaliłem swoją kosiarkę (traktorek 12hp silnik Briggs& Stratton 4t). Ściskając do siebie te dwie dziwgienki, kosiarka gaśnie.

Mam traktork mtd 12km, otóz jak jest zimny to zapala od pierwszego obrotu. 12. 11. 12, 15: 42 Kosiarka spalinowa do pow 500m (5) larenata.

 • Kosy spalinowe, podkaszarki-Kosa spalinowa agroma red devil. Na obroty po dolaniu oleju do mieszanki zapala za pierwszym razem kopci ale. TrOche paliwa i nie gasnie i dobrze dziala lez jeszcze dymi przy nastepnym.
 • Może w zimie była odpalana kosiarka celem" przepalenia" czego nie powinno się robić. 19: 25 Temat: Kosiarka gaśnie po chwili, pomaga dmuchanie w bak. Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 smdw. Pali bez wysiłku (dziecko mogło by zapalić ją) i oleju niebierze nic.
 • Mam kosiarkę Alko z silnikiem B& s Seria 675. Przycisk pompki 3x, kosiarka odpala na ok 4sek i tak kilka razy zanim kosiarka przestanie gasnąć. Przy koszeniu niskiej trawy kosiarka strasznie sie meczy. Elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki, Kosiarki spalinowe Honda, odsniezarki traktorki.Problemy z silnikami-Kosiarka pracuje tylko na ssaniu. Jeżeli gaśnie na wolnych obrotach, a na roboczych ma nieregularną pracę to winę.
A zas jak juz zapali i zostawie ja by pochodzila to po paru minutach 3-6 sama gasnie. i by ja po raz kolejny zapalic zas musze sie naszarpac. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki. Kosiarka chodzi jak nówka (ma 4 sezon), ale gorzej odpala i po wjechaniu na trawę po kilku metrach gaśnie i nie chce już odpalić. Skręcasz i palisz maszyne jak zapali zostaw na średnichobrotach na 20min i zobacz jak potem pali. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe.

Kosiarka Partnera silnik B& s 625 (przebieg ok 10-11 koszen po ok 1, 5-2 tys m2) Dzisiaj po 2h. Odpalanie silnika dwusuwowego kosy spalinowej. Po rozgrzaniu silnika, zapala się kontrolka awarii, po ponownym uruchomieniu gaśnie.

Pomóżcie! nie wiem jaką piłę spalinową kupić mężowi na urodziny! mogę. Wogóle zapalić, albo po kilkuminutowej pracy spada z obrotów i gaśnie. Kosa chodzi a stacja benzynowa jakoś tak upadła skąd brałem: lol: Kupiłem nową kosiarkę już uszkodzoną. Nie znając się na rzeczy użytkowałem kosiarkę z. Jak zaleje się z góry do gaźnika to zapali wejdzie w obroty i gaśnie.Jakby nie było za tą cenę kosa warta uwagi. Osobiście następnym razem. Kosiarkę się n początku skręca, jest specjalna część do tarczy. Czy opinia była dla.Wszystko o Fiat Punto 1. 2-2003 Gaśnie po kilku minutach zapala-Witam. Kosa spalinowa oleo mac 740 t Gaśnie po kilku minutach (12).

Wszystko o Kosiarka spalinowa firmy nac pluje olejem przez filtr i traci moc-Witam. Jestem posiadaczem kosiarki spalinowej firmy nac.

Posiadam kosiarkę mtd z silnikiem honda gcv 160e. Od jakiegoś. Gdy zmienię położenie na" WOLNO" silnik gaśnie. Do tego. 15, 5 km (4) Kosiarkaspalinowa honda 4, 5 km po rozgrzaniu niskie falujące obroty (1).

Kosa spalinowa Oleo mac 735t-po rozgrzaniu gaśnie. 3) Pilarka spalinowa Oleo mac 941-gaśnie po odpaleniu. 30) Pilarka Oleo Mac 940c.

 • Wszystko o Kosiarka chce mi urwać rękę-Mam problem z kosiarką Viking mb-410. Potem pochodzi chwile gasnie, i juz goracej sie zapalic nie da. Jak mam założyć sznurek do odpalania w kosiarce spalinowej bo mi się.
 • Problem z kosiarką j. w. Polega na tym, że w czasie odpalania a ostatnio także w trakcie pracy/jazdy silnik nagle gaśnie i pojawia się sygnał.
 • Inne Silniki, Kosa spalinowa demon rg 430-
 • Po wyczyszczeniu jej kosiarka zapala i cały cykl się zaczyna od nowa czyli: koszenie przez 2 minuty kosiarka gaśnie czyszczenie świecy i tak.
 • Od jakiegoś czasu planuję kupić kosiarkę spalinową, do tej pory miałem do czynienia. Witam ostatnio gdy zapaliłem swoją kosiarkę (traktorek 12hp silnik Briggs& Stratton 4t). Ściskając do siebie te dwie dziwgienki, kosiarka gaśnie.Mam traktork mtd 12km, otóz jak jest zimny to zapala od pierwszego obrotu. 12. 11. 12, 15: 42 Kosiarka spalinowa do pow 500m (5) larenata.
Kosy spalinowe, podkaszarki-Kosa spalinowa agroma red devil. Na obroty po dolaniu oleju do mieszanki zapala za pierwszym razem kopci ale. TrOche paliwa i nie gasnie i dobrze dziala lez jeszcze dymi przy nastepnym.
Może w zimie była odpalana kosiarka celem" przepalenia" czego nie powinno się robić. 19: 25 Temat: Kosiarka gaśnie po chwili, pomaga dmuchanie w bak. Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 smdw. Pali bez wysiłku (dziecko mogło by zapalić ją) i oleju niebierze nic.Mam kosiarkę Alko z silnikiem B& s Seria 675. Przycisk pompki 3x, kosiarka odpala na ok 4sek i tak kilka razy zanim kosiarka przestanie gasnąć. Przy koszeniu niskiej trawy kosiarka strasznie sie meczy. Elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki, Kosiarki spalinowe Honda, odsniezarki traktorki.Problemy z silnikami-Kosiarka pracuje tylko na ssaniu. Jeżeli gaśnie na wolnych obrotach, a na roboczych ma nieregularną pracę to winę.A zas jak juz zapali i zostawie ja by pochodzila to po paru minutach 3-6 sama gasnie. i by ja po raz kolejny zapalic zas musze sie naszarpac. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki.Kosiarka chodzi jak nówka (ma 4 sezon), ale gorzej odpala i po wjechaniu na trawę po kilku metrach gaśnie i nie chce już odpalić. Skręcasz i palisz maszyne jak zapali zostaw na średnichobrotach na 20min i zobacz jak potem pali. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe.Kosiarka Partnera silnik B& s 625 (przebieg ok 10-11 koszen po ok 1, 5-2 tys m2) Dzisiaj po 2h. Odpalanie silnika dwusuwowego kosy spalinowej. Po rozgrzaniu silnika, zapala się kontrolka awarii, po ponownym uruchomieniu gaśnie.Pomóżcie! nie wiem jaką piłę spalinową kupić mężowi na urodziny! mogę. Wogóle zapalić, albo po kilkuminutowej pracy spada z obrotów i gaśnie. Kosa chodzi a stacja benzynowa jakoś tak upadła skąd brałem: lol:Kupiłem nową kosiarkę już uszkodzoną. Nie znając się na rzeczy użytkowałem kosiarkę z. Jak zaleje się z góry do gaźnika to zapali wejdzie w obroty i gaśnie.
Jakby nie było za tą cenę kosa warta uwagi. Osobiście następnym razem. Kosiarkę się n początku skręca, jest specjalna część do tarczy. Czy opinia była dla.Wszystko o Fiat Punto 1. 2-2003 Gaśnie po kilku minutach zapala-Witam. Kosa spalinowa oleo mac 740 t Gaśnie po kilku minutach (12).

Wszystko o Kosiarka spalinowa firmy nac pluje olejem przez filtr i traci moc-Witam. Jestem posiadaczem kosiarki spalinowej firmy nac.Po odpaleniu kosiarki na wolnych obrotach lekko chwieje kosiarka a na. Mi odpala za 1 razem i nie ma problemów że mi gaśnie albo coś.Posiadam kosiarkę mtd z silnikiem honda gcv 160e. Od jakiegoś. Gdy zmienię położenie na" WOLNO" silnik gaśnie. Do tego. 15, 5 km (4) Kosiarkaspalinowa honda 4, 5 km po rozgrzaniu niskie falujące obroty (1).Kosa spalinowa Oleo mac 735t-po rozgrzaniu gaśnie. 3) Pilarka spalinowa Oleo mac 941-gaśnie po odpaleniu. 30) Pilarka Oleo Mac 940c.Wszystko o Kosiarka chce mi urwać rękę-Mam problem z kosiarką Viking mb-410. Potem pochodzi chwile gasnie, i juz goracej sie zapalic nie da. Jak mam założyć sznurek do odpalania w kosiarce spalinowej bo mi się.Problem z kosiarką j. w. Polega na tym, że w czasie odpalania a ostatnio także w trakcie pracy/jazdy silnik nagle gaśnie i pojawia się sygnał.Inne Silniki, Kosa spalinowa demon rg 430-Od jakiegoś czasu planuję kupić kosiarkę spalinową, do tej pory miałem do czynienia. Witam ostatnio gdy zapaliłem swoją kosiarkę (traktorek 12hp silnik Briggs& Stratton 4t). Ściskając do siebie te dwie dziwgienki, kosiarka gaśnie.Mam traktork mtd 12km, otóz jak jest zimny to zapala od pierwszego obrotu. 12. 11. 12, 15: 42 Kosiarka spalinowa do pow 500m (5) larenata.Kosy spalinowe, podkaszarki-Kosa spalinowa agroma red devil. Na obroty po dolaniu oleju do mieszanki zapala za pierwszym razem kopci ale. TrOche paliwa i nie gasnie i dobrze dziala lez jeszcze dymi przy nastepnym.
Może w zimie była odpalana kosiarka celem" przepalenia" czego nie powinno się robić. 19: 25 Temat: Kosiarka gaśnie po chwili, pomaga dmuchanie w bak. Witam, nie dawno kupiłem kosiarkę spalinową: Partner p56-550 smdw. Pali bez wysiłku (dziecko mogło by zapalić ją) i oleju niebierze nic.Mam kosiarkę Alko z silnikiem B& s Seria 675. Przycisk pompki 3x, kosiarka odpala na ok 4sek i tak kilka razy zanim kosiarka przestanie gasnąć. Przy koszeniu niskiej trawy kosiarka strasznie sie meczy. Elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki, Kosiarki spalinowe Honda, odsniezarki traktorki.

Problemy z silnikami-Kosiarka pracuje tylko na ssaniu. Jeżeli gaśnie na wolnych obrotach, a na roboczych ma nieregularną pracę to winę.

A zas jak juz zapali i zostawie ja by pochodzila to po paru minutach 3-6 sama gasnie. i by ja po raz kolejny zapalic zas musze sie naszarpac. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki.

Kosiarka chodzi jak nówka (ma 4 sezon), ale gorzej odpala i po wjechaniu na trawę po kilku metrach gaśnie i nie chce już odpalić. Skręcasz i palisz maszyne jak zapali zostaw na średnichobrotach na 20min i zobacz jak potem pali. i napędem, kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, kosy spalinowe.

Kosiarka Partnera silnik B& s 625 (przebieg ok 10-11 koszen po ok 1, 5-2 tys m2) Dzisiaj po 2h. Odpalanie silnika dwusuwowego kosy spalinowej. Po rozgrzaniu silnika, zapala się kontrolka awarii, po ponownym uruchomieniu gaśnie. Pomóżcie! nie wiem jaką piłę spalinową kupić mężowi na urodziny! mogę. Wogóle zapalić, albo po kilkuminutowej pracy spada z obrotów i gaśnie. Kosa chodzi a stacja benzynowa jakoś tak upadła skąd brałem: lol:Kupiłem nową kosiarkę już uszkodzoną. Nie znając się na rzeczy użytkowałem kosiarkę z. Jak zaleje się z góry do gaźnika to zapali wejdzie w obroty i gaśnie.Jakby nie było za tą cenę kosa warta uwagi. Osobiście następnym razem. Kosiarkę się n początku skręca, jest specjalna część do tarczy. Czy opinia była dla.

comp
daverokosiarka mcculloch elite 4330x pro części zamiennekosiarka murray mp 500 zalana świecakosiarki partner części kosze na trawekosiarka elektryczna ania mesko sprzedamkosiarka tck instrukcja obslugikosz na trawe do kosiarki bębnowejkosiarka nowy sacz wegierskakosiarki rotacyjne ciagnikowekosiarka rotacyjna instrukcjakondensator zapłonu kosiarki pobyty karnawalowe
samochody używanekupno
indeks 3120
Autopartner gdańsk
złota rybka w kuli
folia polistyren fundament
Autopartner gdańsk
Link
Cytat

Dobre słowo nikogo nie urazi. Przysłowie ludowe
Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni samego siebie, a jak mało innych. Jean Cocteau
Erudycja to tylko pył strząsany z książek na pustą czaszkę.
Gdyby cierpienie nie było najbliższym i bezpośrednim celem naszego życia, egzystencja nasza byłaby zupełnie bezsensowna. Artur Schopenhauer
Etykieta to sztuka ziewania z zamkniętymi ustami. Ralph Emerson

Valid HTML 4.01 Transitional

Free website template provided by freeweblooks.com